Fatura Yazdırma Programı Sıkça Sorulan Sorular

Hayır gerekmiyor. Web tarayıcınız ile online olarak kullanırsınız. Faturanızı oluşturup, fatura yazdırma işlemini kolayca tamamlarsınız.

Hayır her fatura yazdırma için ayarlama yapmanız gerekmiyor. Sadece bir defa matbu faturanıza uygun ayarlama yapıp kaydetmeniz yeterlidir. Sonrasında istediğiniz kadar fatura oluşturup, fatura yazdrıma yapabilirsiniz.

Sistem fatura yazabilecek tüm yazıcılar için çıktı üretebilir. Bir defa doğru ayarlamayı yaptıktan sonra kolaylıkla fatura yazdırma yapabilirsiniz.

Evet, matbu faturanızın olması gerekiyor. Program matbu fatura üzerine yazdırıyor. Faturadaki boş kısımları gerekli bilgiler ile dolduruyor.

Evet destekliyor. Faturanızı oluştururken KDV tevkifatı seçebilir ve oranlarını yazabilirsiniz. (Bakınız: Tevkifatlı fatura)

Evet ekleyebilirsiniz. Faturanızı oluştururken Stopaj seçeneğini kullanıp yüzdesini yazabilirsiniz. (Bakınız: Faturada stopaj kesintisi)

Trendyol pazaryeri entegrasyonumuz sayesinde siparişleriniz yazılıma otomatik olarak iner. Seçtiğiniz siparişleri toplu olarak faturalandırabilirsiniz. Bu özellik size ciddi zaman kazandıracaktır.

Yakın bir zamanada N11 pazaryeri entegrasyonumuz tamamlanacak. Şimdilik Excel ile toplu aktarım yapabilirsiniz veya faturaniyazdir.com üzerinden elle fatura oluşturabilirsiniz.

Evet, geçmiş faturalarınızı listeleyebilirsiniz. Gerekiyorsa tekrar fatura yazdırma yapabilirsiniz.

Bu hizmet kapsamında cari hesap takibi sunulmamaktadır ancak; ihtiyacınız var ise gelişmiş özelliklere sahip Kobifit ürünümüze geçiş yapabilirsiniz. Üstelik kayıtlı müşteri ve faturalarınız kaybolmadan devam edersiniz.

Bu hizmet kapsamında alış faturaları kayıt edilmemektedir ancak; ihtiyacınız var ise gelişmiş özelliklere sahip Kobifit ürünümüze geçiş yapabilirsiniz. Üstelik kayıtlı müşteri ve faturalarınız kaybolmadan devam edersiniz.

Evet, müşterilerin temel bilgilerini kayıt ediyor. Böylece her defasında yazmanız gerekmiyor.

Bu hizmet kapsamında Stok-Depo özellikleri sunulmamaktadır ancak; ihtiyacınız var ise gelişmiş özelliklere sahip Kobifit ürünümüze geçiş yapabilirsiniz. Üstelik kayıtlı müşteri ve faturalarınız kaybolmadan devam edersiniz.

Evet, Excel içerisinden toplu fatura aktarımı yapabilirsiniz. Üstelik farklı tiplerdeki Excel dosyalarından eşleştirme yöntemi ile kolaylıkla aktarım yapabilirsiniz.

Evet, toplu ve seri olarak faturalarınızı yazdırabilirsiniz.

Evet, faturalarınızı liste olarak Excel, Word, Pdf gibi formatlarda dışarı aktarabilirsiniz.

Gelişmiş özelliklere sahip Kobifit ürünümüze geçiş yapabilirsiniz. Üstelik kayıtlı müşteri ve faturalarınız kaybolmadan devam edersiniz.

E-Fatura ve E-Arşiv İle İlgili Sorular

Evet, faturaniyazdir.com hem kağıt(matbu) fatura için hem de e-fatura ve e-arşiv faturası için hizmet vermektedir. E-fatura ve E-Arşiv faturası düzenleyip gönderebilirsiniz. Size gelen e-faturaları da alabilir görüntüleyebilirsiniz.

Tüm şahıs firmaları, limited şirketleri ve anonim şirketler isterse e-fatura mükellefi olabilir. Üstelik bu süreç sanıldığından çok daha kolaydır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

E-Fatura mükellefi olurken herhangi bir ek ücret ödenmez. Sadece Kamu Sertifikasyon Merkezi üzerinden satın alacağınız mali mühür için bir ödeme yaparsınız. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

faturaniyazdir.com olarak yazılım kullanımından sabit bir ücret talep etmiyoruz. Sadece gönderim ve alım başına çok makul bir hizmet bedeli alıyoruz. Bu maliyet sizin için kağıt fatura kullanımından çok daha düşük bir gider oluşturmaktadır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Her ikisi de E-Fatura için kullanılan bir ayrımdır. E-Arşiv faturasında Temel-Ticari ayrımı yoktur. Gönderilen temel fatura karşı tarafça kabul edilmiş sayılır, reddedilemez. Karşı taraf isterse iade faturası düzenleyebilir. Ticari fatura gönderildiğinde ise karşı taraf onaylar veya rededer. Ayrıca bir iade faturası düzenlemesi gerekmez.